ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/3/2013
Lokace: Czech Republic
Pěknej kopečekOk ale já žádnou fotku raději nevložim, nejsem si jistej jestli se to smí, poslední dobou tomu tady přestávám rozumět, doslovaConfused
Dokud dejchám doufám
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/16/2015
Lokace: Polabí
feldsberg napsal:
EM napsal:
Sambiliong napsal:
... Je to volný poplkání a vložené pikčrs možou bét only ilustrační asi tak jak ty kůťata s tema bobulama. V mojím postu šlo iba len vo to co sa dá v mateři přírodě vobjavit. Tož dobró noc.Wink

...poměrně hodně uvolněná hatmatilka...to ale nejni staročáslavština že jo ?...to je něco novějšího asi...

No bereš mi to z hubyHappy Chtěl jsem právě dát poznámku "Už je tady zas" Laugh

JJ, sledoval jsem ho hned z kraje, ale po tomhle jsem nabyl jistotu http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=6740&p=288 tláča a gothaj,,,
Čekal jsem, jak dlouho ho to bude bavit, nářečníka křtěného Vltavou Laugh
Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/4/2012
Lokace: Severní Morava
a tak to je................Happy

Jurajm vložil tyto přílohy:
tvrzení_je_chyba.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/21/2016
pirát Janes napsal:
feldsberg napsal:
EM napsal:
Sambiliong napsal:
... Je to volný poplkání a vložené pikčrs možou bét only ilustrační asi tak jak ty kůťata s tema bobulama. V mojím postu šlo iba len vo to co sa dá v mateři přírodě vobjavit. Tož dobró noc.Wink

...poměrně hodně uvolněná hatmatilka...to ale nejni staročáslavština že jo ?...to je něco novějšího asi...

No bereš mi to z hubyHappy Chtěl jsem právě dát poznámku "Už je tady zas" Laugh

JJ, sledoval jsem ho hned z kraje, ale po tomhle jsem nabyl jistotu http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=6740&p=288 tláča a gothaj,,,
Čekal jsem, jak dlouho ho to bude bavit, nářečníka křtěného Vltavou Laugh

takže vy myslíte........ že je to zase on??
Laugh
Sapere Aude.
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
EM napsal:
PS : na ten Valdek je zakázanej vstup že se to sype jakože kvůlima bezpečnosti nebo to je nějaká restitučka či co ?

Za existence vojenského újezdu se Ministerstvo obrany o zříceninu zrovna moc nestaralo, po zrušení VÚ a vyhlášení CHKO Brdy (1.1. 2016) hrad i nadále zůstává v majetku státu a MO péči o něj hodilo na Vojenské lesy a statky s.p. Během posledních cca dvaceti let se rozpad zdiva značně urychlil, z obvodových zdí vypadávají celé kapsy kamení a jedno z oken hlavního paláce už asi také dlouho nevydrží. Nevím, zda VLS plánují v dohledné době nějakou rekonstrukci (finančně náročnou, určitě by se jednalo o desítky mil. kč). Zatím tedy situaci "řeší" cedulemi se zákazem vstupu, které lidé, jak je ostatně u nás zvykem, naprosto nerespektují. Jo, bývaly doby, kdy jsem nahoru na obvodové zdi také lezl, ale nyní jsou v takovém stavu, že to pokládám (alespoň tedy pro mne) za naprosto zbytečný hazard. To se týká i samotného obcházení hradu podél vnějších zdí - v kterýkoliv moment vám na hlavě může přistát hromada kamení...

P. vložil tyto přílohy:
Valdek_3.12._2016_1.jpg.jpg
Valdek_3.12._2016_2.jpg.jpg
Valdek_3.12._2016_3.jpg.jpg
Valdek_3.12._2016_4.jpg.jpg
Valdek_3.12._2016_5.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/30/2015
Lidem co musí čumět z různých míst a na různé věci se říká ČČ.
V překladu Čumil Český.
Tito jedinci jsou k zahlédnutí při různých autonehodách, nešťastných událostech a na místech kde normální jedinec by ani nevlezl. A pozor množí se neskutečně rychle. Všimněte si hlavně u dopravních nehod.
Cedule zákaz vstupu a jde se mrknout celá rodinaShocked Shocked Shocked . Pověsit tam na silon tabulku s nápisem ,,nešlapej za hranu zdi". Tak si mnozí zahrají na padlé anděly.
V té klembě to vypadá, že někdo hledal ten klín co jí drží pohromaděSurprised
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/16/2017
Lokace: divoký západ
Říká se mu klenák a je pravda, že tady jich už moc nezbylo Sad. Dle mého hazarduje ten, kdo jde "pod tím", ten kdo chodí "po tom" je magor nebo sebevrah... Martin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Lokace: Handlová SK
Dnes mi konečne vybrali drôtik z rúčky. Už s ním mám svoje plány.
Happy

Gofi vložil tyto přílohy:
20170420_185327.jpg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
P. napsal:
EM napsal:
PS :

Za existence vojenského újezdu se Ministerstvo obrany ...

Díky za info...no je to tam v tom VÚ asi všecko komplikovanější a zamotanější...ale mě se tydlenc skorosuťoviště docela líběj a tady máme něco podobnýho (Vízmburk) a to je sice taky zajímavá věc, ale už 40 let to někdo pořád zachraňuje,zákaz střídá zákaz,postavilo se několikrát lešení,to se několikrát ukradlo,teď se to jakože zciilizovalo stylem "aby byla atrakce" no přijdeš jukneš a upaluješ pryč páč to je běs jak s těma europrachama blbneme a co považujeme za dobrej nápad...no dám jeden snímeček poetična na hradě mrGreen ...obecně mě ale dost ty zákazový cedule serou když tam není jakože kdo to tam dal a proč...když je tam třebas staveniště,nebo zákaz vstupu soukromý majetek,nebo zákaz a pod tím dodatek obec Prdelákovice tak asi to tak má bejt,ale je těch cedulí nějak dost i na podivnejch místech no...ale že to s lidma je někdy těžký je pravda každá skládka mívala hezkou ceduli "skládka zakázána" což je na posrání protože to potom vypadá,že kde není je povolena...no myslel jsem že je ten Valdek "opuštěnější" a vypadá to docela zajímavě

EM vložil tyto přílohy:
viz3.jpg.jpg
viz4.jpg.jpg
viz5.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
EM napsal:
...no myslel jsem že je ten Valdek "opuštěnější" a vypadá to docela zajímavě

Z malého parkoviště dole ve vsi, do lesa naštěstí(!) platí zákaz vjezdu, jinak by "tůristé" parkovali na place rovnou před hradem, je to po asfaltce nahoru ke zřícenině celých 1800 metrů. Takže o víkendech procesí návštěvníků a přímo na nádvoří ohniště milovníků buřtkraftu - po většinu času zabordelené odpadky, občas uklizené, ale dlouho to nevydrží... A 200 metrů naproti hradu je vojenský objekt, stále využívaný AČR.

P. vložil tyto přílohy:
PC030034.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
Lokace: Moravské Knínice
Jak nás učili na škole, klenba snese všechno jenom ne statický výpočetLaugh
Ale oddelany klenak je asi fakt problém. Nahoru bych nešel ani za zlaté prase
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/4/2012
Takhle dopadla moje UCO lampička když jsem jí nechal zavrenou jako ohřívaček bez dozoru. Shocked

mysskyn vložil tyto přílohy:
20170421_201532.jpg.jpg
20170421_201901.jpg.jpg
20170421_202451.jpg.jpg

Nůž získává na kráse jen když ho opravdu používáte.
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...slušnej Edward...tomu by člověk nevěřil že to někoho napadne...

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/18/2013
Lokace: Czech Republic Libáň
Dobrý den.Měl bych malou prosbu.Kolega se nastěhoval do nějakého podnájmu a je tam v kuchyni tento kombinovaný sporák.Alespoň to tak tvrdí,že trouba je na elektriku.Problém je ten,že nemůže přijít na to jak se zapíná ona zmiňovaná trouba,tak,aby hřál vrch a spodek současně.Na knoflících je jen ikona na zapnutí každého ohřevu samostatně.Prosím,neví někdo z vás,jak mu poradit? Děkuji za každou odpověď a připojuju obrázek knoflíku na ovládání trouby.

cirus5 vložil tyto přílohy:
Spoták1.jpg.jpg
Sporák.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Lokace: Praha
Sporák se stejně udělaným ovládáním, byť jiné značky, mám na chatě a hořejšek a spodek hřeje jen v okamžiku, kdy ho nastavíš na určitou teplotu. To znamená v rozsahu ukazatele 100 až 250 stupňů. Taky jsem s tím chvilku zápasil. Takže ať dá knoflík do polohy 200 stupňů, což je na většinu pečení ideální a po minutě zkusí zda hřeje hořejšek i spodek, to bude dostatečně ohřáté aby to bezpečně poznal, ale ještě se nespálil
To že někdo mlčí neznamená, že souhlasí. Možná jen někdy nemá chuť dohadovat se s idiotem...
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/18/2013
Lokace: Czech Republic Libáň
Wizard napsal:
Sporák se stejně udělaným ovládáním, byť jiné značky, mám na chatě a hořejšek a spodek hřeje jen v okamžiku, kdy ho nastavíš na určitou teplotu. To znamená v rozsahu ukazatele 100 až 250 stupňů. Taky jsem s tím chvilku zápasil. Takže ať dá knoflík do polohy 200 stupňů, což je na většinu pečení ideální a po minutě zkusí zda hřeje hořejšek i spodek, to bude dostatečně ohřáté aby to bezpečně poznal, ale ještě se nespálil

Děkuju za radu.Už jsem mu to poslal,tak uvidíme jestli to bude fungovat.Ještě jednou díky a přeju hezký večer.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Lokace: Praha
Turistka odchází ze salaše a říká bačovi:
"Bačo, ta dnešní noc s vámi stála za to. Můžu přijít i za týden?"
"Klidně, ale já tady nebudu. Bude tady jenom můj bratr."
"A on je taky tak dobrý jako vy?"
"Nevím, ale ta medvědice, co tu přespávala minulý rok, mu doteď nosí med."

Jeden kouzelník pracoval na rekreační lodi a jelikož se publikum měnilo, mohl opakovat tytéž triky pořád dokola.Měl však jeden problém: Kapitánův papoušek viděl ta kouzla už tolikrát,že
už pochopil, v čem spočívají všechny ty triky, a začal narušovat show tím, že je prozrazoval. Křičel například: "Podívejte - to není ten samý klobouk. Pozor - má pod stolem schované květiny. Cha - všechny karty jsou esa." Kouzelník zuřil, ale nemohl proti tomu nic dělat, protože papoušek patřil kapitánovi. Jednou však došlo k nehodě a loď se potopila. Kouzelník se zachránil na kusu prkna, ale zjistil, že spolu s ním pluje na prkně i papoušek. Dívali se jeden na druhého, ale nepromluvili spolu ani slovo. Přešly tak tři dny a čtvrtého dne papoušek jako první promluvil: "O.K. vzdávám to. Nemůžu na to přijít. Kam jsi tu loď schoval?"

Jak fungují antikoncepční pilulky?
Nejdříve si je žena vezme, a pak je vyloučí spolu s močí. Žáby přijímají vyloučené hormony spolu s vodou a následně nemají potomstvo. Čápi pak nemůžou najít žádnou žábu k snědku a hynou hlady... Takže pak nemá kdo nosit děti.

Z policejního protokolu: "Podezřelému byly předloženy tak nevyvratitelné důkazy,
že mu v důsledku toho vzrušení vytryskla krev z nosu, vypadly čtyři zuby a praskla dvě žebra."

Po České Republice putuje výprava zahraničních novinářů. Při návštěvě jednoho ministerstva je zaujme, že ministr má ve své pracovně kozu. Jeden z novinářů se tedy ministra zeptá na důvod. Ministr se příšerně rozčílí a začne řvát, že je to jeho koza, a tak ji může mít kde chce.
Na jiném ministerstvu novináře pro změnu zaujme, že si ministryně suší na topení rozvěšené podprsenky a jiné prádlo. Po dotazu následuje stejná rozzlobená reakce: "Vy jeden zatracený čmuchale, to jsou moje podprsenky a mohu je mít kde chci."
Na závěr návštěvy pro novináře pořádá předseda vlády Bohuslav Sobotka party na vládním zámku v Kolodějích. A tam se jeden novinář zmíní o těch dvou reakcích ministrů.
Sobotka mu to žoviálně vysvětlí: "Ale to jsou prostě idioti... Vy máte doma své a my zase tady ty naše..."
"Promiňte, pane premiére, ale když jsou to idioti, tak proč zastávají tak významná místa?"...
Sobotka zbrunátní a naštvaně odsekne: "To jsou moji idioti a mohu je mít kde chci!"

To že někdo mlčí neznamená, že souhlasí. Možná jen někdy nemá chuť dohadovat se s idiotem...
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2013
Lokace: Kladno
Pánové, nenašel by se mezi Vámi někdo šikovný, kdo by mi za úplatu pomohl?
Potřeboval bych vyfrézovat pravoúhlou drážku po obvodu akustické kytary (pro instalaci lemovky). Drážka by měla mít rozměr 1,3-1,5x6mm.
Na tohle bohužel nemám podmínky a kytaráři mlčí...

Luděk vložil tyto přílohy:
kyt1.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/5/2012
Ahoj,ve Štěrboholích v Praze ,se v sobotu 29.4.odehraje bitva,možná to bude někoho zajímat.Já tam asi s dětmi budu,pokud nezvolí chatu.
Ahoj Jirka
260. VÝROČÍ BITVY U PRAHY-ŠTĚRBOHOL
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/8/2015
Lokace: Europe
Diky za tip, mam to kousek. Deti by to mohlo zajimat, takze se tam asi taky zastavimeOk ...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum