ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Materiály na výrobu nožů Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/13/2017
Lokace: Czech Republic
Prim napsal:
stalker85: Nejsem někdo, kdo by mohl radit... Ale stejně bych Ti rád pokusy s neznámejma materiálama zkusil rozmluvit Grin
Když to vezmu u sebe, kolik času mě jeden nůž stojí a co na to spálim za další materiál, tak cena pásoviny např. za 14260 je fakt druhotná... A vim s čim dělam, můžu si načíst jak to zakalit (to jestli to pak stejně nezkurvim je druhá věcLaugh , ale aspoň tu šanci minimalizuju)

Přišlo by mi škoda času a práce abych to pak kvuli rozdílu třeba jenom stovka na vstupu mohl celé hodit do koše

To je mi jasný :D nejde mi ani tak o cenu materiálu, jako spíš o to, že když už to tu je, tak jestli to jde zpracovat na něco použitelnýho...O nic víc nende :)
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/12/2013
Lokace: Ústí nad Labem
Ahoj kamarádi.
Můžete poradit,kdepak se dá sehnat právě nějaká pérovina 14 260 (nebo podobnej matroš) v tloušťce 8 mm asi tak 50x20 cm??Já poptával nějaký fabriky a buď mě fákli nebo mi napsali,že maj 2m x 1m a že mi to klidně nakrájej,ale musím to vzít celý Confused Pan Špičák mi napsal,že bohužel teď nemůže nabídnout.
Díky moc všem a přeji pěkný víkend
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/11/2016
Lokace: Czech Republic
stalker85: Ok ok, jak kdybych nic neřekmrGreen
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/10/2012
Lokace: Zlonice
Mydlifous napsal:
Ahoj kamarádi.
Můžete poradit,kdepak se dá sehnat právě nějaká pérovina 14 260 (nebo podobnej matroš) v tloušťce 8 mm asi tak 50x20 cm??Já poptával nějaký fabriky a buď mě fákli nebo mi napsali,že maj 2m x 1m a že mi to klidně nakrájej,ale musím to vzít celý Confused Pan Špičák mi napsal,že bohužel teď nemůže nabídnout.
Díky moc všem a přeji pěkný víkend

Zkus pérovinu poptat tady www.bogner.cz Na netu ji nemají ale po novém roce by ji měli mít, měli na to upozornění v nacenění materiálu co tam kupoval kamarád. Každopádně za zeptání nic nedáš. Wink

Pište mi prosím raději email než PM. Pro ty co jim nestačí kouzelné slovíčko, na PM nereaguju.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum